Kategorie

Information

Producenci

  • Banner

Usługi rolnicze w woj. kujawsko-pomorskim

Prowadzimy rozbudowaną działalność usługową, której celem jest pomoc rolnikom w szybkim uporaniu się ze wszelkimi pracami w polu oraz możliwymi awariami sprzętu. Działamy zarówno jako serwis ciągników i maszyn rolniczych, jak i ich wypożyczalnia.

Serwis ciągników rolniczych i maszyn

Już w pierwszych latach działalności naszym priorytetem było dostarczenie kompletu usług dla rolnictwa. Dlatego równocześnie z uruchomieniem sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych, otworzyliśmy ich serwis. Zatrudniliśmy specjalistów od wszelkich napraw i przeglądów sprzętu używanego w rolnictwie. Dzięki temu mogliśmy objąć sprzedawane przez nas urządzenia serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Nasz zespół wykonuje m.in. wymiany podstawowych podzespołów, olejów, smarów i filtrów, po których ciągniki i maszyny rolnicze są w pełni gotowe do nowego sezonu pracy. Nie odmawiamy również poważniejszych napraw, np. renowacji uszkodzonych silników i skrzyń biegów, wiedząc, że tego typu awarie oznaczają w rolnictwie paraliż. Nasi serwisanci pracują stacjonarnie, jak i dojeżdżają na miejsce awarii. Dzięki stałej dostępności wielu części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, nasz serwis szybko zapobiega problemom, które są powodem ich niesprawności.

Wypożyczalnia maszyn rolniczych

W ostatnich latach zdecydowaliśmy o rozwoju naszych usług w kierunku wynajmu maszyn rolniczych. Uruchamiając wypożyczalnię kierowaliśmy się rosnącą potrzebą na jednorazowe usługi rolnicze, gdzie zakup drogiego sprzętu jest dla naszych klientów nieopłacalny. Oferta wynajmu ciągników i maszyn doskonale uzupełnia usługi serwisu. Jeśli klientów zawodzi ich własny sprzęt rolniczy, który wymaga długotrwałej naprawy, mogą skorzystać z naszych zasobów. Jednocześnie dajemy możliwość wypożyczenia maszyny wraz z obsługą doświadczonego operatora. Poza działalnością rolniczą możemy w ten sposób wesprzeć prace związane z niwelacją terenu, wykopami gruntu lub załadunkiem towarów.   


Śledź nas na Facebooku