Maszyny Rolnicze Jest 1 produkt.

Maszyny rolnicze

Jesteśmy jednym z największych w województwie kujawsko-pomorskim dostawców maszyn rolniczych oraz ciągników. Mamy w ofercie niezawodny sprzęt od wielu cenionych polskich i zagranicznych producentów. Wystarczy wymienić marki takie jak: John Deer, Zetor, Claas, New Holland, Fendt, ale też wiele innych. Występujemy przy tym jako au...

Maszyny rolnicze

Jesteśmy jednym z największych w województwie kujawsko-pomorskim dostawców maszyn rolniczych oraz ciągników. Mamy w ofercie niezawodny sprzęt od wielu cenionych polskich i zagranicznych producentów. Wystarczy wymienić marki takie jak: John Deer, Zetor, Claas, New Holland, Fendt, ale też wiele innych. Występujemy przy tym jako autoryzowany przedstawiciel marki Amazone – producenta niezawodnych maszyn do uprawy i nawożenia gleby.

Naszą ofertę tworzą m.in.:

 • rozsiewacze nawozów,
 • siewniki zbożowe,
 • agregaty uprawowe,
 • prasy rolujące,
 • rozrzutniki obornika,
 • przyczepy samozbierające,
 • pługi i wiele innych.

Nowe maszyny rolnicze i sprzęt używany

Proponujemy klientom zarówno nowe maszyny rolnicze, jak i sprzęt używany. Każdy produkt objęty jest długoletnią gwarancją i można zapłacić za niego w systemie ratalnym. Istnieje także możliwość leasingowania maszyn z naszej oferty. Dostępny w niej używany sprzęt rolniczy pochodzi ze sprawdzonych, wiarygodnych źródeł. Są to maszyny w pełni przygotowane do pracy. Przed wystawieniem na sprzedaż czyścimy je, zmieniamy oleje i filtry oraz dokładnie badamy ich stan techniczny.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na pomoc w doborze sprzętu do określonego zakresu zadań. Doradzimy czy to w kwestii wyboru ciągnika o określonej mocy czy też maszyny o odpowiednim zasięgu roboczym i innych parametrach technicznych, jakie najlepiej sprawdzą się w konkretnych pracach polowych.

Zapraszamy zatem do kontaktu lub odwiedzenia nas w siedzibie firmy w Łasinie. Czeka tu na Państwa miła i kompetentna obsługa.  

Więcej

Podkategorie

 • Amazone

  Maszyny rolnicze Amazone

  Jako autoryzowany sprzedawca maszyn rolniczych Amazone możemy Państwu zagwarantować bardzo dobrej klasy sprzęt w korzystnych cenach. Amazone to marka z długoletnią, gdyż sięgającą do XIX wieku tradycją. Niejednokrotnie stała się prekursorem innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych w maszynach do uprawy i pielęgnacji gleby. Stale dąży do jeszcze większych osiągów w ekonomicznej i nowoczesnej pracy swoich siewników, opryskiwaczy, rozrzutników i wielu innych produkowanych przez siebie maszyn.

  Maszyny rolnicze Amazone cieszą się dużym zainteresowaniem rolników z uwagi na dobry stosunek jakości do ceny. Ich wspólną cechą jest wysoka wydajność i niezawodność, którą gwarantuje ponadprzeciętna jakość podzespołów oraz zastosowane nowoczesne systemy technologiczne. Wybierając sprzęt tej marki mają Państwo łatwy dostęp do części zamiennych, które w toku intensywnych prac polowych mają prawo ulec wyeksploatowaniu.

  Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem sprzętu uprawowego Amazone, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się szczegółowo odpowiedzieć na każde z zadanych pytań i ostatecznie rozwiać wątpliwości dotyczące zakupu maszyn tej marki. 

 • ROLMAKO
 • LANDSTAL
 • BURY
 • Krukowiak
 • EVERUN
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Śledź nas na Facebooku