Kategorie

Information

Producenci

Najczęściej kupowane

  • Banner

Dystrybutor ciągników i maszyn rolniczych

Firma SK AGRO powstała w 2014 roku. W pierwszych latach działalności naszym celem było dostarczenie rolnikom z województwa kujawsko-pomorskiego niezbędnych narzędzi pracy, tj. ciągników i maszyn rolniczych wraz z pełną opcją części zamiennych. Dlatego stworzyliśmy kompletną ofertę handlową, która zapewnia naszym klientom łatwy dostęp do potrzebnego sprzętu rolniczego oraz części do ciągników FENDT, CASE, John Deere, Massey Ferguson, Landini i innych popularnych marek. Staliśmy się również przedstawicielem marki Amazone, która jest producentem wydajnych i niezawodnych w ciężkich warunkach pracy maszyn rolniczych. Na całość naszej oferty handlowej składa się jeszcze sprzedaż olejów i smarów, jak wiadomo, koniecznych do prawidłowego działania ciągników oraz maszyn.

Obecnie sprzedajemy nowe maszyny rolnicze, jak i w pełni sprawny sprzęt używany, który można nabyć na zdecydowanie korzystniejszych warunkach. Od niedawna oferujemy również opcję wynajmu maszyn rolniczych lub zlecenia usługi wykonania prac w polu przez naszych operatorów i z wykorzystaniem naszego sprzętu. Usługi tego rodzaju szybko zdobyły poparcie rolników z naszego regionu, którzy dzięki nam mają obecnie dostęp do wielu drogich maszyn i ciągników o dużej mocy.

Istotną częścią działalności SK AGRO stał się serwis maszyn rolniczych oraz ciągników. Wykonujemy przeglądy i drobne naprawy używanego sprzętu, jak i poważne remonty uszkodzonych w ciągnikach silników i skrzyń biegów.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Naszą przewagą nad konkurencją jest to, że proponujemy klientom różne opcje współpracy, niekoniecznie od razu związane z zakupem kosztownego, nowego sprzętu rolniczego. Równie dobrze może to być zakup maszyny używanej, wynajem sprzętu rolniczego lub też zlecenie usługi wykonania określonych prac w polu. Nasza oferta jest kompletna i zabezpiecza rolników w różnych sytuacjach, np. na wypadek nagłej awarii ciągnika czy też wybiórczej konieczności użycia jednej z maszyn rolniczych, której rolnik nie ma w posiadaniu.

Jak działamy?

Przede wszystkim cenimy czas naszych klientów, ponieważ wiemy, że to on dyktuje harmonogram prac w gospodarstwie rolnym. Dlatego wszelkie zlecone nam naprawy maszyn rolniczych bądź też usługi związane z ich wynajmem realizujemy zawsze w ustalonym terminie. Osobom zainteresowanym kupnem sprzętu z naszej oferty gwarantujemy fachową pomoc doradców oraz różne sposoby finansowania tak dużego zakupu. Internautom, którzy wybierają naszą ofertę części zamiennych do ciągników lub maszyn rolniczych, zapewniamy szybką dostawę towaru zgodnego z zamówieniem.

Pokaz maszyny AMAZONE Cenius 4000 Super

Kolejny rozsiewacz ZA-M wyrusza do naszego zadowolonego klienta :)

U nas czuć wiosnę sezon na rozsiewacze AMAZONE w pełni!!!!

Lecimy z AMAZONE ZA-M dla naszych klientów :)

Kolejny zadowolony klient odbiera AMAZONE ZA-M 1501 STANDARD z nadstawką s500 tarczami 18-24

Odbiór AMAZONE ZA-M 1001 SPECIAL + Nadstawka s500

Dostawa AMAZONE i ROLKMAKO


Śledź nas na Facebooku